A Pony Express Nemzeti Történelmi ösvény egy Az Egyesült Államok Nemzeti Történelmi Nyomvonala megemlékezés a postai szolgáltatás útvonaláról a Régi Nyugat, Missouri állambeli St. Joseph és a kaliforniai San Francisco között 1860. április 3-tól 1861 októberéig. Megdöbbentő tény, hogy az 1800 mérföldes ösvényen csak 10 nap alatt lehetett levelet kézbesíteni.
Megért
1859-ben Leavenworth és Pike Peak Express Company-ként, 1859-ben hozták létre. 1860-ban a cég a kaliforniai Overland és Pikes Peak Express Company lett, amelyet William H. Russell, Alexander Majors és William B. Waddell alapított. Amint egy fiatal lovas lángra lobbant egy ösvényt a kontinens felén, a technológia felváltotta a lovas módjait. A távíró ugyanazt tudta megtenni, gyorsabban és olcsóbban. 1869-re pedig egy transzkontinentális vasút lehetővé tette bármilyen tömegű áruk gyors elküldését.
A Pony Express Nemzeti Történelmi ösvényen való utazás nagyrészt a múlt történelmi megértése érdekében történik; azonban számos oka van annak, hogy miért érdemes meglátogatni az ösvényt. Először természetesen a Pony Express megtanulása. Másodikak a Oregoni ösvény, Kaliforniai ösvény és mormon ösvény. Végül az utazásai az Egyesült Államok leglélegzetelállítóbb tájain vezetnek végig. Ez az útvonal a Pony Express-re összpontosít, de érintőket vesz, ha erre szükség van.
Készít
Elsősorban térképeket szerezzen be. A modern államközi rendszer nem visz végig a pályákon; Az interstates a sebesség és a hatékonyság érdekében készült, de a Pony Express nyomvonalat más típusú hatékonyságra tervezték. Ez a hatékonyság a kerék körül volt - nem újjáépítve.
Mint korábban említettük, három pálya ugyanabban az általános irányban halad, mint a Pony Express, és a Pony Express a kialakított útvonalakat használta a költségek alacsony szinten tartása érdekében.
Az államközi utazás közben tartsa meg a véleményét magáról. A legrosszabb dolog, ami az ösvény nagy részén megtörténhet, az, hogy megfordulunk, és vissza kell térnünk a helyes út eléréséhez.
Bejutni
Hajtás
Ez az útvonal Missouri és Kalifornia közötti útvonalat tárgyalja. A leglogikusabb útvonal Missouriban kezdődik és nyugat felé halad.
Úticélok
Emlékművek, jelölők, múzeumok és történelmi épületek találhatók a nyomvonal mentén.
Missouri
- 1 Nemzeti Határút Múzeum, 318 Csendes-óceán nyugati része, függetlenség, ☏ 1 816 325-7575. Bár ez nem közvetlenül az ösvényen van, az utazás megkezdésekor Kansas City környékén, ez egy remek hely, amelyet meglátogathatunk, hogy betekintést nyerjen a történelmi tájba.
Missouri néhány amerikai elnökről ismert. Míg itt vagyunk Függetlenség, láthatja Harry S. Truman elnök otthonát.
Szent József
- 2 Póni Express Múzeum, 914 Penn St, Szent József, ☏ 1 816-279-5059, ingyenes: 1-800-530-5930, fax: 1 816-233-9370. Március-november: ma-reggel 9–5, szu 11–16; December-február: ma-reggel 9–16, p 11–4. A Pony Express Museum egy közlekedési múzeum a missouri Saint Joseph-ben, amely dokumentálja a Pony Express, az első gyorsposta vonal történetét az észak-amerikai kontinensen keresztül a Missouri folyótól a Csendes-óceán partvidékéig. Felnőtt 6 dollár, idősebb 5 dollár, diák 3 dollár, 6 év alatt ingyenes.
- 3 Patee-ház.
Kansas
Iowa
Nebraska
- 5 Rock Creek állomás, Fairbury.
- 6 California Hill, Brule.
- 7 Ash Hollow Állami Park, Lewellen.
- 8 Scotts Bluff Nemzeti Emlékmű/ Mitchell Pass, Gering.
- 9 Kémény-szikla nemzeti történelmi hely, Bridgeport, ingyenes: 1 308-586-2581. Naponta 9–17. Felnőttek $ 3, NPS Pass Card tulajdonosok $ 2, Gyerekek ingyenes.
Colorado
Wyoming
- 10 Fort Laramie NHS / Bedlam Ruts, Fort Laramie.
- 11 Regisztrálja a Cliff & Sand Point állomást, Guernsey.
- Avenue of Rocks, a méregpók úton Caspertől nyugatra.
- 12 Independence Rock, a Sweetwater folyón.
- Ördögök kapuja, a Sweetwater folyón. Rövid túra.
- South Pass, South Pass közelében South Pass. Rövid túra.
- Kis emigrációs kanyon. Kis emigrációs kanyon: Mormon síktól a Nagy hegyig, 4x4 mérföld 4x4-re és a Lóhozzáférés (kiterjedt nyomvonalszakaszok).
- Oregon Trail Road. Oregon Trail Road: Mills, WYO-220-ig a Independence Rocktól északra, 41,5 mérföld (hosszú túra (hozzáférés a kiterjedt nyomszakaszokhoz))
- South Pass szegmens. Déli hágószakasz: Függetlenségi szikla az utak elválásáig, 125 mérföld (Hosszú túra (hozzáférés kiterjedt nyomvonalszakaszokhoz)); A Ways szétválása: a South Pass szakasz vége
- Fort Bridger a Muddy Creekig. Fort Bridger - Muddy Creek: kb. 14 mérföld (hosszú túra (hozzáférés a kiterjedt nyomvonalszakaszokhoz))
- 13 Nemzeti Történelmi ösvények Értelmező Központ, Casper.
Utah
- BLM Backcountry Byway. Fairfieldtől Ibapahig: 133 mérföld (hosszú túra (hozzáférés kiterjedt nyomvonalszakaszokhoz))
- 14 Camp Floyd Állami Park Múzeum.
Nevada
- 15 Fort Churchill Állami Történelmi Park, Silver Springs. Az erőd védte a korai betelepülőket és a Pony Express levelezőfuttatásokat, és jelenleg letartóztatott bomlási állapotban van.
Kalifornia
- 16 B. F. Hastings épület (Pony Express Terminus), 1006 2nd St, Sacramento. A Pony Express nyugati végpontja volt. Az épület nemzeti történelmi nevezetesség, és most a város látogatóközpontját tartalmazza.
- Látogatói központ, 1002 2. Szent, ☏ 1 916-808-7644. Nagyszerű kiindulópont kirándulásokhoz az egész Sacramento régióban. ingyenes.